25 minut Zielińskiego w Serie A

7

Po jednodniowej przerwie, Napoli wróciło na fotel lidera włoskiej Serie A. W niedzielnym meczu przeciwko Bolognie Piotr Zieliński spędził na boisku równe 25 minut. Arkadiusz Milik nadal nie dostał szansy na grę po kontuzji.

Polski zawodnik wszedł na murawę dopiero w drugiej części spotkania. Mimo że nie zdobył bramki ani nie zaliczył asysty, gra Napoli dzięki niemu wyraźnie się ożywiła. W trakcie swojego występu miał kilka okazji, by pomóc swoim kolegom z drużyny w zdobyciu gola. Piłkarze Maurizio Sarriego ostatecznie wygrali 3:1 (2:1).

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Inny reprezentant Polski z klubu SSC Napoli, Arkadiusz Milik, nadal nie dostał szansy gry po kontuzji. Napastnik trenuje z pełnym obciążeniem od dłuższego czasu, ale jak do tej pory nie zagrał w żadnym starciu o punkty.

Szkoleniowiec drużyny z Neapolu nie wypowiada się zbyt wiele na temat Milika. Nie wiadomo, kiedy jest szansa na jego występ w pierwszej jedenastce.

Zieliński ma w ostatnim czasie bardzo dobry okres w klubie. Stał się jego jednym z podstawowych zawodników, regularnie zalicza dobre występy, a niekiedy także gole i asysty.

Gole z meczu Napoli – Bologna obejrzycie na BetOnline.net.pl!