„Bez Messi’ego jesteśmy tylko zwykłą drużyną”

73
Diego Maradona

Diego Maradona zabrał głos w sprawie porażki Argentyny z Francją w 1/8 finału MŚ 2018. – Messi był źle ustawiany przez trenera. Bez niego jesteśmy tylko zwykłą drużyną – mówi legendarny piłkarz.

Argentyna na mistrzostwach w Rosji nie prezentowała się najlepiej. Zremisowała z Islandią, dostała srogie lanie z Chorwacją, a awans wywalczyła sobie dopiero w końcówce starcia z Nigerią.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

W 1/8 finału piłkarze z Ameryki Południowej mieli nawet szansę wygrać z Francuzami. W drugiej połowie prowadzili 2:1, ale nie zdołali utrzymać korzystnego dla siebie rezultatu. Skutek? Messi z kolegami z reprezentacji wyleciał już z Rosji i może teraz myśleć o swojej przyszłości w klubie i nie tylko.

Diego Maradona, legendarny były piłkarz reprezentacji Argentyny, wypowiedział się na temat porażki swoich rodaków z „Trójkolorowymi”. Oto, co powiedział:

„Francja dyktowała warunki, była lepszą drużyną i zasłużenie awansowała do kolejnej fazy. Niestety spodziewałem się, że ten mecz będzie tak wyglądał. Zwłaszcza, że mieliśmy atakować Pavonem, Messim i Di Marią. Oni są dobrzy, potrafią kreować grę, ale nie umieją poruszać się w polu karnym. Uważam, że nie zrobiliśmy nic, co mogłoby zaskoczyć rywali”.

„Byliśmy jak w kinie i oglądaliśmy zapowiadaną wcześniej śmierć. To kolejny mundial, z którego wracamy bez niczego”.

„Był zostawiony samemu sobie, operował za daleko bramki. Uważam, że Messi był źle ustawiany przez trenera. Bez niego jesteśmy tylko zwykłą drużyną”.

„Bez Messi’ego jesteśmy tylko zwykłą drużyną”
5 (100%) 1 vote
etoto bonus na mundial