Bezbramkowy remis biało-czerwonych z Urugwajem

1

Reprezentacja Polski zremisowała bezbramkowo na Stadionie Narodowym z Urugwajem w pierwszym listopadowym sprawdzianie przed MŚ 2018.

W pierwszej połowie bardziej dominował zespół Urugwaju, natomiast drugie 45 minut to lekka przewaga biało-czerwonych. Niestety, żaden z reprezentantów naszego kraju nie znalazł recepty na pokonanie bramkarza Urugwaju i ostatecznie mecz zakończył się remisem 0:0.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami, trener Adam Nawałka dał szansę na zaprezentowanie się na Stadionie Narodowym kilku młodym graczom. Czy któryś z nich zdobył uznanie w oczach selekcjonera dowiemy się prawdopodobnie już wkrótce. Być może niektórzy z nich znów będą mogli zagrać w poniedziałkowym meczu z Meksykiem. Początek tego starcia o godzinie 20.45 w Gdańsku.

Polska – Urugwaj 0:0

Polska: Boruc – Cionek, Glik, Jach – Rybus, Krychowiak, Góralski, Bereszyński – Grosicki, Wilczek, Błaszczykowski

Urugwaj: Silva – Silva, Lemos, Gimenez, Valera – Nandez, Bentacur, Vecino, De Arrasceata – Pereiro, Cavani.