Do przerwy Polacy przegrywają z Kolumbią 0:1. ZOBACZ BRAMKĘ!

188

Mimo dość dobrego początku, reprezentantom Polski nie udało się zdobyć gola w pierwszej połowie starcia z Kolumbią. Po 45 minutach niedzielnego spotkania Biało-Czerwoni przegrywają 0:1.

Mecz z Kolumbią jest dla podopiecznych Adama Nawałki spotkaniem „o życie”. Jeżeli przegrają, nie będą mieli już żadnych szans na to, by awansować z grupy i przejść do fazy pucharowej mundialu.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Gol dla Kolumbii padł w 40. minucie spotkania za sprawą uderzenia Yerry’ego Miny. Trzeba jednak przyznać, że sytuacja bramkowa dla rywali wisiała w powietrzu już nieco po półgodzinie gry.

Jak Polakom pójdzie w drugiej połowie? Czy trener zdoła zmotywować naszych kadrowiczów i będziemy mieli na tym mundialu jeszcze okazję do tego, by świętować?

Oglądaj NA ŻYWO mecz Polska – Kolumbia online!