Dwa gole Grosickiego w meczu ligowym!

Kamil Grosicki radzi sobie coraz lepiej po powrocie po kontuzji. Polski zawodnik zdobył we wtorek aż dwa gole w starciu ligowym przeciwko Burton Albion. Tygrysy wygrały na wyjeździe aż 5:0!

Reprezentant Polski wystąpił w ostatnim meczu ligowym przez pełne dziewięćdziesiąt minut. Popularny „Grosik” pierwszą bramkę zdobył jeszcze w pierwszej połowie, kiedy jego zespół prowadził dopiero 1:0. Hull z biegiem czasu coraz bardziej się rozkręcało, by ostatecznie zwyciężyć aż pięcioma bramkami.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Grosicki od pewnego czasu dostaje coraz więcej szans gry i zdecydowanie wykorzystuje swój czas na murawie. Ostatnio także zdobył gola, co sprawia, że wydaje się być na dobrej drodze, by stać się podstawowym zawodnikiem „Tygrysów”.

Hull City zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli zaplecza Premier League. Wiele wskazuje na to, że drużyna Grosickiego w kolejnym sezonie także będzie występowała w tych samych rozgrywkach.

Gole Grosickiego możecie znaleźć w serwisie Skróty Meczów!