Dwa karne w jednym meczu. Francja wygrała z Kangurami

87

Do sensacji brakowało niewiele, ale Australii nie udało się do końca meczu utrzymać korzystnego remisu. Reprezentacja Francji tym samym zdobyła pierwszy komplet punktów na inaugurację MŚ 2018!

Po pierwszej połowie zanosiło się na sporą niespodziankę, bo Francuzi nie zdobyli żadnego gola i pschodzili do szatni przy bezbramkowym remisie. Na początku drugiej części sędzia podyktował jednak dwa rzuty karne i z remisu 0:0 zrobił się 1:1.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Kangury niemal do samego końca wierzyły w sukces, ale nadziei pozbawił ich Paul Pogba, który na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra pokonał golkipera, zapewniając swojej ekipie pierwsze trzy punkty w turnieju w Rosji.

Wszystkie bramki z tego meczu oraz jego skrót znajdziecie w portalu Skróty Meczów MŚ 2018!

Francja – Australia 2:1 (0:0)

1:0 – Antoine Griezmann (k.) 58′
1:1 – Mile Jedinak (k.) 62′
2:1 – Paul Pogba 80′

Składy:

Francja: Hugo Lloris – Benjamin Pavard, Raphael Varane, Samuel Umtiti, Lucas Hernandez – Corentin Tolisso (78′ Blaise Matuidi), N’Golo Kante, Paul Pogba – Ousmane Dembele (70′ Nabil Fekir), Antoine Griezmann (70′ Olivier Giroud), Kylian Mbappe Lottin.

Australia: Mathew Ryan – Joshua Risdon, Mark Milligan, Trent Sainsbury, Aziz Behich – Aaron Mooy, Mile Jedinak – Mathew Leckie, Tom Rogić (72′ Jackson Irvine), Robbie Kruse (84′ Daniel Arzani) – Andrew Nabbout (64′ Tomi Jurić).

Żółte kartki: Corentin Tolisso (Francja) oraz Mathew Leckie, Joshua Risdon, Aziz Behich (Australia).

Sędzia: Andres Cunha (Urugwaj).