Dwie bramki Lewandowskiego po powrocie do gry! [VIDEO]

7

Robert Lewandowski nie zawiódł kibiców reprezentacji Polski oraz Bayernu Monachium. Polski napastnik po tygodniowej przerwie spowodowanej problemami z rzepką zdobył aż dwa gole w meczu ligowym przeciwko Werderowi Brema.

Niedzielne spotkanie na Allianz Arena rozpoczęło się lepiej dla… gości. Werder wyszedł na prowadzenie w 25. minucie po golu Jerome’a Gondorfa. Bawarczykom udało się wyrównać jeszcze przed przerwą, a w 63. minucie dzięki Robertowi Lewandowskiemu prowadzili 2:1.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Nasz rodak, a jednocześnie kapitan reprezentacji Polski, zdobył w niedzielę jeszcze jednego gola. Na około kwadrans przed ostatnim gwizdkiem arbitra „Lewy” wykorzystał podanie Thomasa Muellera i strzałem z głowy ponownie skierował futbolówkę do siatki Werderu.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:2. Dla Roberta Lewandowskiego była to pierwsza okazja do pokazania się kibicom po ostatniej pauzie, do której był zmuszony przez swoje problemy zdrowotne z rzepką. Więcej na temat kontuzji Polaka znajdziecie w TYM ARTYKULE.

Bramki Polaków za granicą i nie tylko udostępniamy dzięki uprzejmości portalu SkrotyMeczow.pl!