Francja wygrywa MŚ 2018! [BRAMKI I SKRÓT MECZU]

70

W finale MŚ 2018 było niemal wszystko to, co najlepsze i niespodziewane. Gol samobójczy, mnóstwo ciekawych okazji, rzut karny po systemie VAR oraz samobój. Po puchar ostatecznie sięgnęli Francuzi.

Po pierwszej połowie nie można było czuć niedosytu. Wynik meczu otworzył Mandżukić po golu samobójczym, nieco później wyrównali Chorwaci, a ostatnią bramkę w pierwszych 45 minutach zdobył Antonie Griezmann z rzutu karnego podyktowanego po analizie z wykorzystaniem systemu VAR.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Na drugą połowę Chorwaci wyszli zmotywowani, by szybko wyrównać rezultat, ale to „Trójkolorowi” kierowali piłki do bramki. Najpierw na 3:1 po strzale Pogby, a później na 4:1 po uderzeniu Mbappe.

Nadzieję kibicom z Bałkanów dał… Lloris (Obejrzyj akcję na końcu newsa!). Bramkarz reprezentacji Francji popełnił ogromny błąd w polu karnym, który bez najmniejszych problemów wykorzystał Mario Mandżukić.

I chociaż Chorwaci starali się do ostatnich minut, mistrzostwo świata ostatecznie zdobyli Francuzi. Wszystkie gole, a także skrót finału można obejrzeć, klikając w odnośnik podany poniżej!

Gole oraz skrót finału MŚ 2018 – KLIKNIJ I OBEJRZYJ ZA DARMO!