Gol Griezmanna po fatalnym błędzie Muslery! [VIDEO]

627

Fernando Muslera nie będzie dobrze wspominał ćwierćfinału z Francją. I to nie tylko ze względu na niekorzystny wynik dla swojej drużyny, ale także błąd, jaki popełnił przy drugiej bramce „Trójkolorowych”.

Urugwaj po pierwszej połowie przegrywał 0:1, dlatego w drugiej nie mógł pozwolić już sobie jedynie na grę defensywną. Tyle że kolejne 45 minut rozpoczęło się dla niego co najmniej fatalnie.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Na pół godziny przed końcem meczu Antonie Griezmann uderzył mocno zza pola karnego, a Fernando Muslera dosłownie wypuścił piłkę z rąk. Wydawało się, że starania Francuzów spełzną na niczym, a tymczasem powiększyli przewagę nad rywalami.

Kiks golkipera Urugwaju to bez wątpienia jeden z największych błędów, jakie przyszło nam oglądać podczas rosyjskiego mundialu. Poniżej znajdziecie materiał wideo przedstawiający bramkę na 0:2 w spotkaniu Urugwaju z Francją.