Grosik z golem w Championship po raz pierwszy od 4 miesięcy!

Kamil Grosicki wreszcie się przełamał i zdobył gola w lidze. Popularny „Grosik” trafił na 3:0 w meczu Hull City – QPR. Drużyna Polaka pewnie pokonała u siebie swoich rywali aż 4:0!

Mimo że większość kibiców na Wyspach interesowały głównie derby Manchesteru, spotkanie Hull City dostarczyło sporej dawki tego, co w piłce nożnej najlepsze. „Tygrysy” niemal w każdym elemencie dominowały nad przeciwnikami, co było widać zarówno na murawie, jak i tablicy wyników.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Grosicki nie zagrał w meczu od pierwszych minut, jednak i tak z pewnością sobotni występ zaliczy do udanych. To właśnie po golu reprezentanta naszego kraju kibice Hull mogli już spokojnie odetchnąć i cieszyć się ze zdobycia kompletu punktów. QPR tak naprawdę do ostatnich minut starało się zdobyć chociażby kontaktowego gola, jednak wszelkie próby kończyły się fiaskiem.

Bramkę „Grosika” z wczorajszego spotkania Championship znajdziecie w poniższym materiale wideo: