Hat-trick Łukasza Teodorczyka w lidze belgijskiej

3

Napastnik reprezentacji Polski Łukasz Teodorczyk zdobył trzy bramki w meczu ligowym przeciwko Royal Excel Mouscron. Drużyna naszego rodaka pokonała rywali 5:3!

Nie ma co ukrywać, że Łukasz Teodorczyk nie jest w ostatnim czasie w życiowej formie. W niedzielnym spotkaniu ligowym zdobył niemal tyle samo goli, co wcześniej przez kilka miesięcy. Mimo że jedno z trafień „Teo” było z rzutu karnego, Polak odnotował bardzo dobre spotkanie, a do hat-tricka dołożył w ostatniej minucie meczu asystę.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Teodorczyk na skompletowanie kompletu trzech goli potrzebował zaledwie nieco ponad 15 minut meczu (nie licząc przerwy!). Jedno trafienie zaliczył w 45. minucie pierwszej połowy, natomiast dwa kolejne udało mu się zdobyć w 57. i 61.

Wszystko wskazuje na to, że popularny „Teo” dostanie powołanie od Adama Nawałki na marcowe mecze towarzyskie z Koreą Południową oraz Nigerią. Szkoleniowiec reprezentacji prawdopodobnie będzie chciał w tych sparingach sprawdzić zawodników, którzy nie należą do podstawowych punktów kadry.

Wszystkie bramki Łukasza Teodorczyka z niedzielnego meczu obejrzycie w portalu Skróty meczów!