Hiszpania bez trenera na dzień przed MŚ 2018!

111
Hiszpania bez trenera na dzień przed MŚ 2018!
Hiszpania bez trenera na dzień przed MŚ 2018!

Julen Lopetegui został zwolniony z funkcji pierwszego trenera reprezentacji Hiszpanii po tym, jak media dobiegła informacja, że po mundialu poprowadzi Real Madryt. To ogromna niespodzianka, ponieważ już za dwa dni Hiszpanów czeka arcyważny pojedynek z Portugalią!

Luisowi Rubialesowi, zarządcy hiszpańskiego związku piłkarskiego, bardzo nie spodobało się to, że Lopetegui postanowił związać się z Realem, a wszystko ogłoszone zostało na kilka chwil przed mistrzostwami w Rosji. Co ciekawe, „Marca” już wczoraj podawała, że niewykluczone, iż Hiszpanie przed mundialem stracą pierwszego trenera kadry.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Oficjalnie już wiadomo, że Hiszpanię na MŚ 2018 poprowadzi ktoś inny, niż wszyscy się tego spodziewali. Kapitan reprezentacji Sergio Ramos postulował za tym, by nie przeprowadzać rewolucji w drużynie przed tak istotną imprezą, jaką jest mundial.

 – Negocjacje Lopeteguiego z Realem Madryt przebiegały bez jakiejkolwiek wiedzy federacji (RFEF). Dowiedzieliśmy się pięć minut przed oficjalną wiadomością wysłaną do prasy. Reprezentacja jest drużyną wszystkich Hiszpanów, trzeba zachowywać się w pewien sposób – powiedział Luis Rubiales na specjalnej konferencji prasowej.

Hiszpania w piątek, to jest 15 czerwca, rozegra swój pierwszy mecz grupowy na MŚ 2018. Jej rywalem będzie Portugalia, czyli aktualny mistrz Europy.

Hiszpania bez trenera na dzień przed MŚ 2018!
3 (60%) 2 votes
etoto bonus na mundial