Hull będzie kibicować Grosickiemu na MŚ

17
Grosik ciągle myśli o mundialu w Rosji

Władze Hull City zrobią wszystko, by zarobić na transferze Kamila Grosickiego. Właśnie dlatego liczą na to, że Polak dobrze zaprezentuje się podczas mistrzostw świata w Rosji. 

Grosicki trafił do Hull po to, by pomóc tej drużynie utrzymać się w Premier League. Tak się jednak nie stało, a cały ostatni sezon polski zawodnik spędził na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Nic nie wskazuje też na to, by „Tygrysy” miały w najbliższym czasie powrócić do elity i właśnie dlatego coraz więcej mówi się o tym, że popularny „Grosik” już wkrótce zmieni klub.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Polska na MŚ 2018 zagra w grupie H, z której ma spore szanse na awans do fazy pucharowej. Hull będzie kibicowało naszej kadrze, a szczególnie Grosickiemu. Jeżeli ten dobrze zaprezentuje się na mundialu, jest szansa, że zgłosi się po niego jakiś klub i tym samym obecna drużyna Polaka odzyska co najmniej 7 milionów funtów, które zainwestowała na transferze „Turbo Grosika”.

Na razie nie wiadomo, gdzie dokładnie mógłby przejść Grosicki, ale podobno zainteresowanie jego osobą jest całkiem spore.

Hull będzie kibicować Grosickiemu na MŚ
5 (100%) 1 vote
etoto bonus na mundial