Jakub Świerczok bohaterem meczu! Dwa gole Polaka! [VIDEO]

2

Łudogorec Razgrad pokonał 3:2 (0:1) CSKA Sofię w meczu ligi bułgarskiej. Bohaterem spotkania został Jakub Świerczok, który zdobył aż dwa gole, w tym ten na wagę trzech punktów i być może również mistrzostwa kraju!

Polski zawodnik nie wyszedł na mecz od pierwszych minut. Trener wpuścił go na boisko dopiero w drugiej połowie przy prowadzeniu CSKA. Dla drużyny z Razgradu był to bardzo ważny mecz, który mógł zadecydować o mistrzostwie Bułgarii w tym sezonie.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Świerczok zdobył w piątek dwa gole, jednak to ten drugi pozwolił jego drużynie zainkasować bardzo ważny komplet punktów. Polak został bohaterem Łudogorca, a także przypomniał o sobie Adamowi Nawałce, który nadal szuka podopiecznych na mundial 2018 w Rosji.

– To było dla nas bardzo ważne zwycięstwo – powiedział po meczu Świerczok, cytowany przez TVN 24 – To wielki krok w kierunku mistrzostwa. Wszedłem na boisko i wykonałem swoją pracę. Dla mnie nie ma znaczenia przeciwko komu gram. Jestem od strzelania goli i to mi się udało – zakończył.

Gole Polaków za granicą, w tym te ostatnie Jakuba Świerczoka znajdziecie na stronie Skróty Meczów!