Japonia rzutem na taśmę zremisowała z… Mali!

6
Japonia rzutem na taśmę zremisowała z... Mali!

Grupowy rywal Polaków na MŚ 2018 nie popisał się w pierwszym marcowym meczu towarzyskim. Japończycy tylko zremisowali 1:1 z Mali, a gola zdobyli dopiero w 94. minucie starcia!

Reprezentacja Japonii do mistrzostw świata przygotowuje się w Europie. Spotkanie z Mali rozegrane zostało w belgijskim mieście Liege. W tym samym miejscu odbędzie się starcie Azjatów z piłkarzami z Ukrainy.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

W meczu z Mali Japończycy nie zaprezentowali się najlepiej. Od 44. minuty przegrywali po rzucie karnym. Skuteczną egzekucję „jedenastki” wykonał Abdoulay Diaby.

Kiedy wydawało się, że Japończykom nie uda się nawet zremisować sparingu, Misao podał do Shoya Nakajima, a ten pokonał golkipera drużyny przeciwnej.

Mecz z Japonią będzie ostatnim występem w grupie reprezentacji Adama Nawałki.