Kameralny koncert dla reprezentantów Polski

17
Kameralny koncert dla reprezentantów Polski
Kameralny koncert dla reprezentantów Polski

Poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących najbliższego zgrupowania reprezentacji Polski przed MŚ 2018. Wiadomo, że podczas jednego z wieczorów kadrowicze będą mieli okazję uczestniczyć w kameralnym koncercie znanego zespołu muzycznego.

Pierwsze spotkanie reprezentantów polski przed mundialem w Rosji odbędzie się 28 maja w Hotelu Arłamów. Nawałka na to zgrupowanie nie zabierze Roberta Lewandowskiego oraz Łukasza Piszczka, którzy otrzymali wolne potrzebne na regenerację po sezonie.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Piłkarze, w zależności od tego, jak intensywnie przeżywali miniony sezon, otrzymają od specjalistów reprezentacji odpowiednie plany treningowe. Zawodnicy z pewnością będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony, gdyż powołania na mundial 2018 ogłoszone mają być już 4 czerwca!

Wiadomo, że podczas zgrupowania w Arłamowie piłkarze będą nie tylko szlifować formę, ale także dbać o odpowiedni relaks. Dla zawodników przygotowano, między innymi, spotkanie przy grillu, a także koncert zespołu Lady Pank. Za organizację tego typu rozgrywek odpowiedzialny jest Tomasz Iwan, były reprezentant drużyny narodowej.

Polska na MŚ 2018 występy rozpocznie starciem z Senegalem. Później, w fazie grupowej, zmierzy się jeszcze z Kolumbią oraz Japonią.

Kameralny koncert dla reprezentantów Polski
Oceń
etoto bonus na mundial