Kownacki z hat-trickiem i asystami w meczu Sampdorii! [VIDEO]

3

Dawid Kownacki zaliczył bardzo udany występ w sparingu włoskiej Sampdorii. Polak w starciu z drużyną z VI ligi zdobył aż trzy gole, a przy tym zaliczył dwie asysty przy bramkach kolegów z zespołu!

Gorzej od kapitana młodzieżowej reprezentacji Polski poradzili sobie inni nasi rodacy z Sampdorii, Bartosz Bereszyński i Karol Linetty. Obaj rozegrali pełne 45 minut w pierwszej połowie, ale drużynie nie udało się wówczas zdobyć nawet jednej bramki.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Kownacki skompletował hat-tricka w niespełna pół godziny. Jakby tego było mało, dołożył dwa kluczowe podania w akcjach bramkowych. Ostatecznie klub Polaków wygrał mecz towarzyski aż 7:0.

Popularny „Kownaś” bardzo dobrze radzi sobie we Włoszech. W dwunastu meczach Sampdorii zdobył aż sześć goli i zaliczył dwie asysty.

Włoska Serie A wznawia rozgrywki po przerwie zimowej w najbliższą niedzielę. Klub Kownackiego, Linettego i Bereszyńskiego czeka tego dnia starcie z Fiorentiną.

Wszystkie gole Polaków za granicą i nie tylko udostępniamy dzięki uprzejmości portalu SkrótyMeczów.pl!