Lewandowski krytykowany za granicą

266
Poniedziałkowa konferencja prasowa Nawałki i Lewandowskiego

Dziennikarze brytyjskiego magazynu „FourFourTwo” krytycznie podsumowali występ Roberta Lewandowskiego na mistrzostwach świata w Rosji.

Lewandowski, król strzelców europejskich eliminacji do mundialu oraz Bundesligi, to największa gwiazda reprezentacji Polski oraz kapitan tej drużyny. Właśnie na niego spadło najwięcej słów krytyki po blamażu Biało-Czerwonych w Rosji.

„Gwiazdor Bayernu Monachium był królem strzelców eliminacji, zdobywając dla Polski 16 bramek, ale w Rosji nie był w stanie pomóc swojej drużynie. Wprawdzie Lewandowski miał słabe wsparcie, ale zawodnik jego klasy powinien wziąć na siebie ciężar. Rozczarował na drugim kolejnym turnieju mistrzowskim. W pięciu meczach Euro 2016 zdobył tylko jedną bramkę, a teraz zagrał jeszcze gorzej” – możemy przeczytać w „FFT”.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Anglicy nie tylko wzięli pod uwagę, to jak „Lewy” sprawdzał się w trakcie meczów Polaków, ale także skrytykował jego postawę po ostatnich gwizdkach arbitrów czy pamiętnej konferencji prasowej po porażce z Kolumbią.

„Jego zdolności przywódcze jako kapitana najwyraźniej nie istnieją. Po porażce z Senegalem pocałował się z będącą na trybunach żoną, a po klęsce z Kolumbią stwierdził, że drużynie brakuje jakości i ewidentnie nie miał na myśli też siebie. Może i jest jednym z najlepszych napastników na świecie, ale polscy kibice muszą być rozczarowani jego osobowością” – czytamy.

 

Lewandowski krytykowany za granicą
5 (100%) 2 votes
etoto bonus na mundial