Lewandowski trafi do Chelsea?

28

Real Madryt? Jeszcze do niedawna wydawało się, że to właśnie do tego klubu przejdzie z Bayernu Robert Lewandowski. Teraz do gry o Polaka włączyła się jednak również Chelsea Londyn. 

Temat „Lewego” w Realu jest znany polskim fanom nie od dzisiaj. W mediach niemal każdego dnia pojawiają się informacje na ten temat, mimo że obie strony całego zamieszania uparcie twierdzą, że wszystko to tylko plotki.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Jak czytamy w weekendowych wydaniach gazet na Wyspach, Lewandowskim w ostatnim czasie coraz bardziej interesuje się Chelsea Londyn. „The Blues” podobno znaleźli się także na liście drużyn, dla których kapitan reprezentacji Polski chciałby grać.

Londyńczycy zdają sobie sprawę, że nie będą mieli łatwego zadania, by zachęcić do siebie Lewandowskiego. Tym bardziej, że ten nieraz już podkreślał, iż od dziecka marzył, by występować w barwach „Królewskich”.

Nierozwiązana jest jednak jeszcze jedna kwestia – Bayern nadal posiada umowę z Robertem Lewandowskim, a to oznacza, że piłkarz nie będzie mógł przejść do innej drużyny bez zgody obecnego pracodawcy.

Bayern Monachium zapewnił sobie w tym sezonie mistrzostwo niemieckiej Bundesligi. Nadal walczy w pucharze krajowym oraz Lidze Mistrzów.

Lewandowski trafi do Chelsea?
Oceń
etoto bonus na mundial