Lewandowski trafi do Realu Madryt?

Lewandowski trafi do Realu Madryt?

Robert Lewandowski znalazł się na pierwszej stronie dziennika „Marca”. Hiszpańscy dziennikarze dowiedzieli się, że polski napastnik zdecydował się na zmianę klubu i chciałby przejść z Bayernu Monachium do Realu Madryt. 

„Daje się chcieć” – czytamy na pierwszej stronie dziennika. Dziennikarze informują, że napastnik reprezentacji Polski chce zakończyć swoją przygodę z niemiecką piłką i podpisać ostatnią umowę w karierze. Wybór Lewandowskiego padł podobno na Real Madryt. Popularny „Lewy” poinstruował agentów, by zrobili wszystko, aby dopiąć transfer.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Lewandowski jest obecnie najlepiej zarabiającym piłkarzem w Bundeslidze. Bawarski klub z pewnością nie będzie chciał łatwo oddać Polaka, który jest podstawowym i najskuteczniejszym graczem. Podobno władze Realu chcą, aby polski gracz wywarł presję na swoim obecnym pracodawcy.

Lewandowski w Realu Madryt
Okładka dziennika „Marca”

Temat Lewandowskiego w barwach Królewskich wraca do mediów niczym bumerang. Ostatnio zespół z Madrytu nie radzi sobie najlepiej i coraz głośniej mówi się o tym, że lekarstwem na tę niemoc mają być transfery. Cezary Kucharski, agent kapitana polskiej drużyny narodowej, na razie nie komentuje całej sprawy.

Umowa „Lewego” z Bayernem wygasa w czerwcu 2021 roku, ale sam zawodnik podkreślał, że nie jest to żadna deklaracja z jego strony. – Umowy nie są w futbolu świętością. Może się to komuś podobać lub nie, ale takie są realia. Jeśli chodzi o moją karierę i wybory, ja tu jestem szefem. A moi menedżerowie wprowadzają moje decyzje w życie. Nigdy nie oszukałem żadnego kibica. Nigdy nikomu nie powiedziałem, że w klubie, w którym gram, skończę karierę. Nigdy nie całowałem herbu po strzeleniu gola. Bo nie tak ten biznes działa – mówił dwa lata temu w rozmowie z Pawłem Wilkowiczem Lewandowski.

Lewandowski trafi do Realu Madryt?
Oceń