Lewandowski wart ponad 200 mln euro?

26
Lewandowski wart ponad 200 mln euro?

Jak donosi niemiecki „Sport Bild”, Bayern Monachium jest w stanie sprzedać Roberta Lewandowskiego za co najmniej 200 milionów euro!

Reprezentacja Polski rozpoczyna decydującą fazę przygotowań do mundialu w Rosji, jednak w niemieckich mediach nadal nie cichną plotki na temat ewentualnego transferu Lewandowskiego z Bayernu Monachium.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

W dzisiejszym wydaniu dziennikarze „Sport Bild” piszą o tym, że włodarze Bayernu Monachium postanowili podnieść cenę Polaka do kwoty przekraczającej 200 milionów euro. Przypominamy, że obecnie najdroższy piłkarz na świecie, Neymar, kupiony został przez PSG za 222 miliony!

Gdzie oglądać online Mundial 2018?

Sam zainteresowany nie chce komentować informacji na temat swojej sytuacji w klubie. Kapitan reprezentacji Polski zapewnia, że skupia się przede wszystkim na jak najlepszym występie na boiskach w Rosji.

„Po przeanalizowaniu rynku piłkarzy, pierwszym wyborem Królewskich jest teraz Robert Lewandowski. Numerem dwa jest Harry Kane. Dopiero na trzecim miejscu znalazł się Mohamed Salah. Największe pieniądze Real chce przeznaczyć w przyszłości na transfer Neymara. Lewandowski jest obecnie najtańsza opcją” – czytamy w mediach.

Lewandowski wart ponad 200 mln euro?
Oceń
etoto bonus na mundial