Lewandowski z golem przeciwko Hoffenheim! [VIDEO]

4

Robert Lewandowski nadal skuteczny! Polski napastnik zdobył w tę sobotę bramkę w starciu ligowym przeciwko drużynie Hoffenheim. Bayern wygrał 5:2 (2:2).

Spotkanie nie zaczęło się po myśli Bawarczyków. Goście bardzo szybko, bo już w 3. minucie spotkania, objęli prowadzenie po strzale Utha. Jeszcze przed upływem kwadransa było 0:2, a wszystko dzięki skutecznemu atakowi Ganbry’ego.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Nadzieję Bayernowi dał właśnie Robert Lewandowski. To polski gracz w 21. minucie zdobył kontaktową bramkę. Przy golu „Lewego” asystował Joshua Kimmich.

Klub z Monchium odniósł w sobotę pewne zwycięstwo 5:2. Nadal jest liderem Bundesligi ze sporą przewagę do pozostałych zespołów.

Wszystkie gole udostępniamy dzięki uprzejmości portalu SkrotyMeczow.pl!