„Messi powinien być zawieszony przez FIFA!”

18

Trener reprezentacji Iranu, która wystąpi w tegorocznym mundialu w Rosji, przyznał w rozmowie z „Marcą”, że jego zdaniem Messi powinien… być zawieszony przez federację FIFA!

Carlos Queiroz został poproszony przez hiszpańskich dziennikarzy o porównaniu Cristiano Ronaldo z Leo Messim. Odpowiedź mogła niektórych zaskoczyć.

– „Ronaldo jest najlepszy na świecie, ale Messi jest z innej planety. Zawsze mówiłem, że Messi jest ponadprzeciętny. To człowiek nie z tego świata. Gdyby nim był, nie miałby tych wszystkich magicznych momentów na boisku. FIFA powinna go zawiesić, dopóki nie zostanie udowodnione, że on jest naprawdę człowiekiem” – zażartował trener Irańczyków.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Iran na mistrzostwach świata w Rosji nie będzie miał łatwo. Reprezentacja tego kraju znalazła się w grupie razem z Hiszpanami, Portugalczykami oraz Marokańczykami. Szkoleniowiec Queiroz może więc już w fazie grupowej przekonać się o tym, jak wielkiej klasy zawodnikiem jest Cristiano Ronaldo.

Zbliżający się mundial to dla kibiców z Polski nie tylko okazja do kibicowania naszej kadrze, ale także możliwość obstawiania. Typowanie meczów online bez podatku z pewnością powinno zainteresować wiele osób!

„Messi powinien być zawieszony przez FIFA!”
4 (80%) 1 vote
etoto bonus na mundial