Mierzejewski nie zwalnia tempa. Dwa gole Polaka w Australii!

Adrian Mierzejewski po raz kolejny w tym sezonie został bohaterem FC Sydney. Polski zawodnik zdobył fenomenalnego gola z rzutu wolnego. W sumie zaliczył w niedzielę dwie bramki.

Zawodnicy FC Sydney, w którym gra Adrian Mierzejewski, prawie do końca pierwszej połowy niespodziewanie przegrywali 0:1. To właśnie w 44. minucie za sprawą Polaka gospodarze niedzielnego starcia wyrównali stan gry. „Mierzej” zdobył fenomenalnego gola z rzutu wolnego, który ma ogromne szanse, by otrzymać tytuł najładniejszego w tej kolejce, a być może nawet w miesiącu.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Nasz rodak drugie trafienie zaliczył w 55. minucie pojedynku. Wyraźnie Mierzejewski dodał skrzydeł swoim kolegom z drużyny, którzy ostatecznie pokonali Western Sydney Wanderers FC 3:1!

Polak występujący w Australii od dłuższego czasu deklaruje chęć powrotu do gry w reprezentacji Polski. Czy Adam Nawałka zdecyduje się go powołać na najbliższe sparingi przed mundialem? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać w ciągu najbliższych kilku tygodniu.