MŚ 2018 [TERMINARZ, KIEDY GRAJĄ POLACY, KALENDARZ MECZÓW]

mś 2018 terminarz

Podczas mistrzostw świata 2018 w Rosji aż 32 reprezentacje będą walczyły o tytuł najlepszej ekipy naszego globu. Zobacz oficjalny terminarz rozgrywek. Dowiedz się, kiedy grają Polacy oraz drużyny, którym będziesz kibicował na mundialu!

MŚ 2018 kiedy grają Polacy

Polska zagra w grupie H. Jej pierwszym rywalem będzie Senegal. Biało-czerwoni walkę o mistrzostwo świata rozpoczną w Moskwie o godzinie 17. Drugie spotkanie Polska rozegra z Kolumbią, natomiast ostatnie spotkanie fazy grupowej – z Japonią.

MŚ 2018 transmisje TV

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Mundial w Rosji zostanie pokazany na antenach Telewizji Polskiej. Niemal wszystkie spotkania imprezy będą pokazywane na otwartych kanałach TVP 1 oraz TVP 2. Rozmowy z ekspertami na kilka godzin przed meczami prawdopodobnie będzie można obejrzeć w TVP Sport.

MŚ 2018 grupy

Na mistrzostwach świata 2018 drużyny będą rywalizowały w ośmiu grupach – od A do H. Szczegóły dotyczące meczów w poszczególnych grupach znajdziecie w zestawieniu poniżej. Przygotowaliśmy dla was także specjalną mapkę, na której widać położenie geograficzne finalistów oraz podział na federacje.

Gdzie obstawiać mecze MŚ 2018

Mistrzostwa świata to bardzo dobra okazja, by śledząc poczynania najlepszych reprezentacji, zdobyć nieco dodatkowej gotówki! Polecamy bukmachera Fortuna, który przygotował dla naszych Czytelników specjalny bonus na mundial. Wystarczy wejść TUTAJ, by zdobyć dodatkowo darmowe 100 PLN!

MŚ 2018 [TERMINARZ, KIEDY GRAJĄ POLACY, KALENDARZ MECZÓW]
5 (100%) 1 vote