Nawałka podjął decyzję w sprawie bramkarzy

22

Adam Nawałka chce w marcowych meczach towarzyskich dać okazję do pokazania się każdemu z powołanych bramkarzy. Oznacza to, że podczas dwóch meczy obejrzymy w akcji aż czterech polskich golkiperów! 

O miejsca w kadrze na mundial w Rosji raczej nie muszą martwić się Wojciech Szczęsny oraz Łukasz Fabiański. Nadal jednak nie wiadomo, kto będzie numerem trzy, chociaż prawdopodobnie wybór padnie na Bartosza Białkowskiego bądź Łukasza Skorupskiego.

– Byłoby to nieodpowiedzialne, gdybyśmy już w marcu wiedzieli, kto będzie pierwszym bramkarzem na mundialu. Zbyt wiele mogłoby się wydarzyć. Dla mnie to normalna sytuacja, że nie ma podziału na numer jeden, dwa czy trzy – powiedział na konferencji prasowej Wojciech Szczęsny.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Jak dowiedział się „Przegląd Sportowy”, Adam Nawałka podczas marcowych meczów towarzyskich chce sprawdzić aktualną dyspozycję wszystkich powołanych golkiperów. Oznacza to, że Bartosz Białkowski doczeka się debiutu w kadrze narodowej, chociaż nadal nie wiadomo, czy nastąpi to już w piątek, czy dopiero podczas starcia z Koreą Południową.

Marcowe mecze Polaków to starcie we Wrocławiu z Nigerią oraz chorzowski pojedynek z Koreą Południową.

– Zrobię wszystko, by ten bilet dostać. By polecieć do Rosji jako trzeci bramkarz – deklaruje Białkowski.

Nawałka podjął decyzję w sprawie bramkarzy
5 (100%) 2 votes
etoto bonus na mundial