Neymar nie zagra w tym sezonie. Co z mundialem?

30

Brazylijczyk Neymar będzie musiał przejść operację. Prawdopodobnie nie wystąpi w tym sezonie w żadnym meczu, co oznacza, że być może nie zdąży w pełni przygotować się do mistrzostw świata w Rosji! 

Neymar nabawił się kontuzji w trakcie ostatniego spotkania PSG z Marsylią. Zawodnik opuścił boisko na noszach, co od samego początku nie zapowiadało niczego dobrego. Mimo że wstępne prognozy nie wykluczały dość szybkiego powrotu Brazylijczyka do zdrowia, ostatecznie okazało się, że nie obędzie się bez operacji.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Zawodnik paryskiego klubu wziąć udział w konsultacji lekarskiej w swojej ojczyźnie. Jak czytamy w komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie PSG, zabieg jest najlepszym rozwiązaniem, który pozwoli piłkarzowi na uporanie się z kontuzją w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

Problemy zdrowotne Neymara oznaczają, że nie zobaczymy go już prawdopodobnie w żadnym meczu w tym sezonie. Kibice reprezentacji Brazylii z pewnością nie przyjmą tej wiadomości zbyt dobrze, gdyż oznacza to, że gwiazdor może mieć spory kłopot z odpowiednim przygotowaniem do mundialu w Rosji.

Neymar nie zagra w tym sezonie. Co z mundialem?
5 (100%) 2 votes
etoto bonus na mundial