Niemcy zamieszkają pod Moskwą

29

Reprezentacja Niemiec podczas mistrzostw świata w Rosji zamieszka w ośrodku w miejscowości Watutinki. Obrońcy tytułu będą przygotowywać się do meczów mundialu ok. 20 kilometrów od południa Moskwy! 

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, trener Loew musiał zrezygnować z wcześniej wybranego Soczi. Nieoficjalnie mówi się, że powodem takiej decyzji był brak dobrej jakości boisk treningowych.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Niemcy bardzo chcieli zamieszkać w Soczi, ponieważ to właśnie tam przebywali i przygotowali się do spotkań w trakcie trwania Pucharu Konfederacji. Niestety dla nich, okazało się, że obiekty treningowe w trakcie MŚ 2018 będą dostępne tylko dla reprezentacji rozgrywających mecze grupowe w Soczi.

To nie była dla nas łatwa decyzja, bo bardzo podobało nam się w Soczi, gdy byliśmy tam podczas Pucharu Konfederacji – powiedział Loew po wyborcze nowego miejsca dla swoich podopiecznych.

Reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów zgrupowanie przed mundialem rozpocznie już 23 maja w Tyrolu Południowym. 2 czerwca mają rozegrać spotkanie towarzyskie z Austrią. Na kolejny tydzień zaplanowane jest kolejny sparing, jednak rywal jeszcze nie jest znany.

Gracze trenera Loewa rywalizację na mundialu rozpoczną 17 czerwca. Ich pierwszymi rywalami będą Meksykanie.

Niemcy zamieszkają pod Moskwą
Oceń
etoto bonus na mundial