Ogromna strefa kibica na PGE Narodowym?

62

Wiele wskazuje na to, że PGE Narodowy będzie podczas mistrzostw świata 2018 ogromną strefą kibica, na której będzie mogło oglądać mecze nawet 70 tysięcy osób!

Pomysł próbuje zamienić w czyn spółka 2012+. Na razie nie wiadomo, czy rzeczywiście uda się domknąć projekt na ostatni guzik. W planach na razie jest zorganizowanie strefy kibica na jeden mecz, Polska – Senegal.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Bilety na strefę kibica mają kosztować od 5 do 15 złotych. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na transmisji starcia Polaków z Senegalem na ogromnych telebimach się nie zakończy. Polscy fani piłki nożnej nigdy nie zawodzą w kwestii frekwencji na tego typu imprezach i trudno przypuszczać, by tym razem miało być inaczej.

– „Narodowa Strefa Kibica to duży projekt, w ramach którego chcielibyśmy umożliwić fanom piłki nożnej wspólne dopingowanie biało-czerwonych na PGE Narodowym. W ten sposób nawiązalibyśmy do emocji, które wypełniały tę arenę podczas Euro 2012. W tej chwili intensywnie poszukujemy partnerów, którzy pomogą nam zrealizować to przedsięwzięcie. Nie potrafimy jeszcze ocenić, czy faktycznie dojdzie do jego realizacji, jednak niewątpliwie byłaby to najbardziej spektakularna strefa kibica w Warszawie podczas MŚ 2018” – czytamy słowa Moniki Borzdyńskiej w komunikacie wydanym przez 2012+.

Na pewno będziemy informować Czytelników o wszelkich zmianach dotyczących Narodowej Strefy Kibica. Obejrzenie transmisji występu Biało-Czerwonych na mundialu 2018 w towarzystwie 70 tysięcy osób to byłoby coś, prawda?

Ogromna strefa kibica na PGE Narodowym?
5 (100%) 1 vote
etoto bonus na mundial