Piłkarze uzależnieni od gier? Kane gra w Rosji 13 godzin dziennie!

1403
Piłkarze uzależnieni od gier? Kane gra w Rosji 13 godzin dziennie!

Dziennikarze gazety „The Sun” sprawdzili, ile czasu przed grą Fortnite spędzili piłkarze podczas mistrzostw świata. Statystyki są zdumiewające!

Nikogo nie powinno dziwić, że zawodnicy w trakcie mundialu mają czas nie tylko na treningi i oficjalne spotkania, ale również sztab szkoleniowy oddaje im do dyspozycji wolne na relaks. Mimo że nadal można zauważyć gwiazdy piłki nożnej przy książce czy muzyce, ostatnio głównym trendem są gry komputerowe online.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Produkcja Fortnite, która bije wszelkie rekordy popularności wśród internautów z całego świata, to prawdziwe oczko w głowie wielu piłkarzy. Ich nicki są doskonale znane kibicom i dziennikarzom, dlatego nietrudno sprawdzić, jak długo konkretna osoba spędzała czas przed ekranem komputera.

Jak czytamy w „The Sun”, trzech reprezentantów Anglii, Dele Alli, Kieran Trippier oraz Harry Kane, łącznie od 12 czerwca rozegrało w sieci 1137 meczów! Zakładając, że potyczka trwa średnio 20 minut, piłkarze online grali przez 379 godzin!

Kane, który jest liderem klasyfikacji najlepszych strzelców MŚ 2018, pierwszego dnia pobytu w Rosji grał w Fortnite przez 13 godzin. Dziennikarze zauważają, że jest to bardzo długi czas, nawet jeśli byłaby mowa o osobie, która traktuje rozgrywki sieciowe jako sposób na życie.

W sobotę, to jest 14 lipca, o godzinie 16.00 Anglia zmierzy się z Belgią w meczu o trzecie miejsce rosyjskiego mundialu. Kibicom z Wysp pozostaje mieć nadzieję, że ich piłkarze dobrze wypoczną przed tym szczególnym wydarzeniem.

Piłkarze uzależnieni od gier? Kane gra w Rosji 13 godzin dziennie!
4.6 (92.5%) 8 votes
etoto bonus na mundial