Plan przygotowań reprezentacji Polski do MŚ 2018

52

Mecze towarzyskie, zgrupowanie treningowe w Arłamowie, pobyt w Juracie – to tylko niektóre punkty planu przygotowawczego reprezentacji Polski do mistrzostw świata 2018. 

Sztab szkoleniowy polskich kadrowiczów chce przed mundialem sprawdzić formę piłkarzy w spotkaniach, które mają imitować grupowych rywali na MŚ 2018, to jest Kolumbię, Senegal oraz Japonię.

Mecze towarzyskie Polski przed MŚ 2018

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Reprezentacja Polski pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do mundialu rozegra w 21 marca. Rywalami biało-czerwonych będą piłkarze Nigerii. Cztery dni później odbędzie się kolejne spotkanie. Tym razem na Stadionie Śląskim w Chorzowie gracze Adama Nawałki sprawdzą się w starciu z Koreą Południową.

Swego rodzaju próbą generalną przed MŚ będzie dla Polski mecz z Litwą. Spotkanie to zaplanowane jest na 12 czerwca i odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Póki co, nie są znane godziny rozpoczęcia sparingów.

Zgrupowanie w Arłamowie – kiedy?

Tradycyjnie już, Polacy przed wielką imprezą będą szlifować formę na zgrupowaniu w Arłamowie, położonym w malowniczych Bieszczadach. Będą tam trenować od 28 maja do 7 czerwca. Kilka dni wcześniej spotkają się na tak zwanym zgrupowaniu regeneracyjnym po sezonie w klubach.

Pierwsze spotkanie kadrowiczów na zgrupowaniu przed mundialem zaplanowano na 21 maja. Regeneracja rozpocznie się nad morzem, w miejscowości Jurata.

Sparingi Polski przed mundialem 

Prawdopodobnie, Polska przed mistrzostwami w Rosji zmierzy się z jeszcze jednym rywalem. Niestety, na razie nie są znane szczegóły. Jeszcze do niedawna mówiło się, że grą z biało-czerwonymi zainteresowana jest Ghana.

Gdzie Polacy będą mieszkać podczas MŚ 2018

Reprezentacja naszego kraju w Rosji mieszkać będzie w Soczi. To miejsce było częstym wyborem wielu znanych drużyn z całego świata. W tym samym obiekcie, co „orły Nawałki” chcieli zamieszać, między innymi, Niemcy. Ostatecznie, ze względu na zamieszanie związane z boiskami treningowymi, obrońcy tytułu zameldują się kilka kilometrów od stolicy gospodarza, Moskwy.

Plan przygotowań reprezentacji Polski do MŚ 2018
Oceń
etoto bonus na mundial