Pogromcy Polaków polegli z Anglikami

51

Kolumbia dołączyła do Japonii, przegrywając z reprezentacją Anglii 0:1 w 1/8 finału MŚ 2018. Tym samym z mundialem pożegnały się już wszystkie drużyny z „polskiej” grupy.

Kolumbia wygrała grupę H, dlatego w 1/8 finału zmierzyła się z Anglią, która po porażce z Belgią musiała zadowolić się lokatą drugą w zestawieniu G. We wtorkowym pojedynku żadna z ekip nie chciała się otworzyć. Odważniejsze ataki rozpoczęły się dopiero wtedy, gdy Harry Kane wykorzystał podyktowany rzut karny. Od tego momentu rozpoczęła się także znacznie ostrzejsza gra i niemal grad żółtych kartek.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Gdy kibice angielscy na trybunach świętowali już awans, Kolumbijczycy coraz niżej spuszczali głowy, a David Ospina nie przebywał w polu karnym, Mina w doliczonym czasie strzelił gola, doprowadzając do dogrywki.

Dodatkowe 30 minut nie przyniosło rozstrzygnięcia, dlatego o awansie musiał zdecydować rzuty karne. W serii jedenastek lepsi okazali się Anglicy, którzy w ćwierćfinale zmierzą się ze Szwecją.

Kto odpadł z MŚ 2018? SPRAWDŹ!

Teraz czekają nas dwa dni przerwy od mundialowych rozgrywek. Piłkarze mają w środę i czwartek wolne, które prawdopodobnie będą wykorzystywać na odpoczynek oraz ostatnie przygotowania do najważniejszych meczów turnieju.

Ćwierćfinały potrwają dokładnie tyle samo, co okres przerwy. Na piątek przygotowano dwa spotkania, na sobotę – pozostałe. W Rosji wszyscy – oczywiście – żyją już starciem gospodarzy z Chorwacją.

Już teraz możecie sprawdzić, kto z kim gra w ćwierćfinałach MŚ 2018!

Obejrzyj wsystkie bramki i skrót meczu Kolumbia – Anglia zupełnie za darmo!