Polacy trenują we Wrocławiu. Problemy Peszki i Bereszyńskiego

14

Reprezentanci Polski są już po pierwszych środowych zajęciach przed piątkowym meczem towarzyskim z Nigerią. W treningu nie wziął udziału Sławomir Peszko, natomiast Bartosz Bereszyński ze względów zdrowotnych po 10 minutach zmuszony był zejść z boiska.

Środowe szkolenie zawodników odbyło się na stadionie przy ulicy Oporowskiej. Zawodnicy grali w „dziada”, biegali i słuchali dość długiej przemowy Adama Nawałki. Kibice nie mogli oglądać zajęć, gdyż były one otwarte tylko dla przedstawicieli mediów.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Z powodu drobnej infekcji w środowe przedpołudnie na treningu zabrakło Sławomira Peszki. Bartosz Bereszyński, co prawda, rozpoczął zajęcia ze wszystkimi, jednak po około 10 minutach podszedł do lekarza reprezentacji, sygnalizując kolejne problemy z nogą.

– Nie ciśniemy. On pracuje, teraz spokojniej poćwiczy, zobaczymy co będzie później – powiedział dziennikarzowi portalu Sport.pl Jacek Jaroszewski.

Kolejny trening biało-czerwonych zaplanowano dopiero na czwartkowy wieczór. Tym razem Adam Nawałka spotka się ze swoimi podopiecznymi na stadionie miejskim, gdzie w sobotę o 20.45 rozpocznie się pojedynek Polska – Nigeria.

Polacy trenują we Wrocławiu. Problemy Peszki i Bereszyńskiego
5 (100%) 1 vote
etoto bonus na mundial