Ranking FIFA Luty 2018. Polska bez zmian, Senegal ze spadkiem!

96

FIFA udostępniła najnowszy ranking najlepszych piłkarskich drużyn narodowych. Reprezentacja Polski utrzymała 7. lokatę, podobnie jak lider zestawienia – Niemcy.

W porównaniu z rankingiem opublikowanym w styczniu, najlepsza dziesiątka nie uległa zmianie. Pierwsze miejsce nadal zajmują mistrzowie świata Niemcy, drudzy są Brazylijczycy, a trzeci – zawodnicy z Portugalii.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Polska cały czas plasuje się na 7. lokacie. Za biało-czerwonymi znaleźli się, między innymi, Szwajcarzy, Francuzi i reprezentanci Chile.

Teoretycznie najgroźniejszy rywal grupowy podopiecznych trenera Adama Nawałki, Kolumbia, wciąż jest 13. w rankingu FIFA. Spadek zaliczyli za to Senegalczycy. Gracze z Czarnego Lądu spadli o trzy miejsca i obecnie są 27.

Nadal w TOP 50 nie ma miejsca dla Japończyków, ostatnich przeciwników Polski w grupie H na mundialu. Azjaci awansowali o jedno „oczko” i obecnie zajmują 55. lokatę.

Kolejny ranking opublikowany zostanie w połowie marca. Większych zmian można spodziewać się jednak dopiero w kwietniu, kiedy finaliści mistrzostw rozegrają już mecze sparingowe przed rosyjskim turniejem, który startuje już 14 czerwca tego roku!

Ranking FIFA Luty 2018. Polska bez zmian, Senegal ze spadkiem!

Ranking FIFA Luty 2018. Polska bez zmian, Senegal ze spadkiem!
5 (100%) 1 vote
etoto bonus na mundial