Ronaldo z hat-trickiem. Hit na remis

164

Reprezentanci Hiszpanii i Portugalii udowodnili, że ich piątkowe starcie na mundialu zasługiwało na miano hitu dnia. Piłkarzem meczu bez wątpienia został Cristiano Ronaldo, który zaliczył hat-tricka!

Mecz rozpoczął się znacznie lepiej dla Portugalii, która po bramce Ronaldo z rzutu karnego wyszła na prowadzenie. Później dla mistrzów Europy było już tylko gorzej. Diego Costa zaliczył dwa celne trafienia i ponownie to podopieczni Fernando Santosa musieli gonić wynik. W tym pomógł po raz kolejny niezawodny CR7, dzięki któremu do przerwy był wynik 2:2.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

W drugiej połowie nie było tylu bramek, ale emocji nie brakowało. Najpierw Hiszpania wyszła na prowadzenie, a następnie Cristiano Ronaldo wykorzystał z rzutu wolnego, tym samym zaliczając hat-tricka!

CR7 znajduje się na szczycie klasyfikacji najlepszych strzelców MŚ 2018. Oczywiście, do końca turnieju jeszcze jest wiele czasu i wszystko może się w tej kwestii wydarzyć.

Poniżej znajdziecie najładniejsze bramki z meczu Portugalia – Hiszpania. Resztę znajdziecie TUTAJ!