Rosja przegrała z Argentyną po kontrowersyjnej bramce!

0

Gospodarze mistrzostw świata 2018 przegrali w Moskwie z reprezentacją Argentyny 0:1 (0:0). Bramka decydująca o zwycięstwie Albicelestes padła dopiero w 86. minucie spotkania!

Mimo że Rosjanie grali przed własną publicznością, nie oni byli faworytem tego spotkania. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów i kibiców, Argentyna od samego początku przeważała w sobotnim meczu, nie dając Sbornej szans na konstruowanie akcji i zagrażanie bramce Romero.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Im bliżej było końca spotkania, tym bardziej goście dominowali na murawie. Nie potrafi jednak tego udokumentować bramką aż do 86. minuty. Wtedy to właśnie Sergio Aguero pokonał rosyjskiego golkipera. Dla zawodnika Manchesteru City był to pierwszy gol dla reprezentacji kraju po ponad rocznej przerwie.

Powtórki wyraźnie pokazują, że bramka decydująca o zwycięstwie w sobotnim starciu na Łużnikach w ogóle nie powinna zostać uznana. Arbitrzy nie zauważyli pozycji spalonej spalonej przy uderzeniu Pavona. Pozostaje mieć nadzieję, że nie jest to zwiastun tego typu błędów podczas zbliżającego się mundialu.

OBEJRZYJ bramkę Aguero oraz skrót spotkania!