Rosyjscy piłkarze pod lupą FIFA

41

FIFA sprawdza, czy rosyjscy piłkarze nie przyjmowali przed mundialem niedozwolonych substancji. Grigorij Rodczenkow, były szef laboratorium antydopingowego, ujawnił ostatnio niewygodne fakty związane z dopingiem wśród futbolistów „Sbornej”. 

Rodczenkow ujawnił ostatnio, że otrzymał swego czasu instrukcje od ministra sportu Witalija Mutko, by niszczono lub podmieniano próbki dopingowe piłkarzy reprezentacji. W ten sposób chciano uniknąć skandalu przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w piłce nożnej.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

FIFA cały czas szuka nowych dowodów na niedozwolone działania Rosjan. Sprawa jest nadal badana, chociaż prezydent Gianni Infantino nie wierzy we wszelkie pomówienia. Trzeba jednak mieć na uwadze, że zarządca międzynarodowej federacji piłkarskiej jest w bardzo dobrych stosunkach z rosyjską władzą i od samego początku dopinguje organizatorowi tegorocznego mundialu.

– „Od samego początku podjęto kompleksowe działania, mające na celu ustalenie czy piłkarze przyjmowali niedozwolone substancje. Prace są w toku, a o wszelkich postępach kibice będą informowani na bieżąco” – zapewniają władze FIFA.

Rosja na MŚ 2018 zagra w grupie A. Reprezentacja gospodarzy wystąpi w meczu otwarcia imprezy, gdzie zmierzy się z Arabią Saudyjską. Wydarzenie zaplanowano na 14 czerwca, tak więc FIFA ma już niewiele czasu na wyjaśnienie sprawy związanej z dopingiem.

Dowiedz się, gdzie oglądać legalnie mecze online z mistrzostw świata 2018 i nie tylko!

Rosyjscy piłkarze pod lupą FIFA
5 (100%) 1 vote
etoto bonus na mundial