Sensacja! Włosi nie zagrają na MŚ 2018!

2

Niemożliwe nie istnieje… szczególnie w piłce nożnej! To, co według wielu nie miało prawa się wydarzyć, zdarzyło się naprawdę! Reprezentacja Włoch przegrała dwumecz barażowy ze Szwecją i nie zagra na mistrzostwach świata w Rosji!

W pierwszym spotkaniu w Sztokholmie padł wynik 1:0 dla zespołu ze Skandynawii. Włochom nie popsuło to nastrojów. W końcu rewanż na własnym terenie to znakomity atut, a historia zdecydowanie działała na korzyść „Niebieskich”.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Przed pojedynkiem w Rzymie na trybunach dosłownie wrzało. Włoscy kibice gwizdali podczas hymnu Szwecji, a atmosfera z biegiem czasu jeszcze bardziej narastała, sięgając poziomu, jakiego nie pamiętało wielu włoskich fanów w bardzo podeszłym wieku.

O ile w pierwszej połowie Szwedzi dzielnie walczyli o każdą piłkę i stwarzali sobie okazje podbramkowe, o tyle ostatnie 45 minut drugiego meczu to niemal całkowita dominacja Włochów. Ale mimo wielu mniej lub bardziej groźnych okazji – gola nie zdobyli i musieli uznać wyższość przeciwników.

Włochów zabranie na mundialu pierwszy raz od 1958 roku. Według wielu, tę sytuację można nazwać, jak na razie, największą piłkarską sensacją XXI wieku.

Obejrzyj skrót meczu Włochy – Szwecja w portalu SkrotyMeczow.pl!