Stępiński z golem na San Siro w Serie A! [VIDEO]

Mariusz Stępiński pozytywnie zaskoczył polskich kibiców. Nasz rodak zdobył gola w starciu ligowym przeciwko AC Milanowi. Drużyna reprezentanta Polski przegrała na San Siro 2:3.

Wynik niedzielnego meczu otworzył Hakan Calhanoglu, zdobywając gola w 10. minucie. To właśnie to akcji tego zawodnika zaliczył celne uderzenie Mariusz Stępiński. Dzięki Polakowi Chievo Verona remisowała na San Siro, a minutę później wyszła na prowadzenie po golu Roberto Inglese.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

W drugiej połowie lepiej radzili sobie już gospodarze starcia. Najpierw stan gry wyrównał, Patrick Cutrone, a w 82. minucie Andre Silva wpakował piłkę do siatki, zapewniając swojemu zespołowi komplet punktów do tabeli Serie A.

Mariusz Stępiński jest brązowym medalistą Mistrzostw Europy 2012 U-17. Polak jest formalnie zawodnikiem francuskiego FC Nantes. Obecnie znajduje się na wypożyczeniu we włoskim klubie Chievo Verona.

Źródło: Skróty meczów