Strefa Kibica MŚ 2018 w Poznaniu

120

Podczas mistrzostw świata w Rosji w Poznaniu będzie można oglądać spotkania na żywo na ogromnym telebimie o powierzchni 112 metrów kwadratowych. Gdzie dokładnie powstanie strefa kibica?

Uchwała dotycząca powstania strefy kibica została przegłosowana przez miejskich radnych, co oznacza, że sprawa jest już przesądzona. Wiadomo, że miejsce do kibicowania zlokalizowane będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

– To najlepsza z możliwych lokalizacji, znakomicie wyposażona w niezbędną infrastrukturę – podkreśla Łukasz Miadziołko, zastępca dyrektora POSiR. – Teren jest zamknięty, całkowicie bezpieczny i przystosowany do organizowania imprez masowych – dodaje.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Ogromny telebim, większy od tego, jaki podczas Euro 2012 był dostępny dla kibiców w Warszawie, to tylko jedna z kilku atrakcji, jakie przygotowano dla poznaniaków. Wszyscy, którzy zdecydują się obejrzeć mecz mistrzostw w strefie, będą mieli okazję posmakować dań charakterystycznych dla krajów występujących na mundialu, a także wziąć w przeróżnych konkursach.

Otwarcie strefy nastąpi 14 czerwca, czyli w dzień otwarcia mundialu, natomiast zamknięcie odbędzie się po meczu finałowym w połowie lipca. Warto podkreślić, że miejsce będzie otwarte nie tylko podczas trwania spotkań. Miasto zorganizuje tam miejsce do jazdy na rolkach oraz kino letnie.

Koszt przedsięwzięcia to około 900 tysięcy złotych.

Strefa Kibica MŚ 2018 w Poznaniu
5 (100%) 2 votes
etoto bonus na mundial