„The Times” porównał uczestników MŚ do zwierząt. Kim została Polska?

11

Brytyjski dziennik „The Times” przygotował ciekawe zestawienie wszystkich uczestników mistrzostw świata 2018. Nie było jednak standardowej skali i punktacji. Pracownicy gazety postanowili porównać piłkarzy do… zwierząt. Jest kilka niespodzianek! 

Na pierwszy ogień – Rosja. „The Times” porównał gospodarzy mundialu do… niedźwiedzia. Nie było uzasadnień, bo wybór wydaje się oczywisty i raczej trudno, by ktokolwiek się z nim nie zgodził.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Jeżeli chodzi o aktualnych mistrzów świata, Niemców, dla Brytyjczyków z prestiżowej gazety są oni lwami. Dlaczego? Bo przede wszystkim są groźni i bardzo ciężko jest odpędzić je od łupu, którym – oczywiście – w tym przypadku jest puchar dla najlepszej drużyny globu.

A jaka rola przypadła Polakom? Według „The Times”, do biało-czerwonych najlepiej pasuje… Rottweiler. Potężna siła fizyczna, która wywołuje strach u rywali – czytamy w periodyku.

Śmiech może wywołać porównanie Francuzów do… kota. Skąd właśnie taki wybór? Bo podobnie jak u tych małych futrzaków, wszystko zależy od dnia. Jeżeli Trójkolorowi będą akurat w dobrej dyspozycji, mogą być groźni. W przeciwnym wypadku – przeciwnicy nie będą bali się podejść i „pogłaskać”.

Duńczycy, którzy występowali w eliminacjach z Polakami i awansowali do MŚ w barażach, są dla „The Times” jak… chomik. Przebłyski energii, ale przede wszystkim nic groźnego. Czy nie jest to zbyt lekceważące? Czas pokaże!

 

„The Times” porównał uczestników MŚ do zwierząt. Kim została Polska?
Oceń
etoto bonus na mundial