Thiago Cionek trafia w Serie A!

18

To nie zdarza się często. Thiago Cionek w sobotnim meczu rozgrywanym w ramach włoskiej Serie A zdobył bramkę. Zespół polskiego zawodnika, SPAL 2013, zremisował 1:1 z Atalantą.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Cionek otworzył wynik spotkania jeszcze przed końcem pierwszej połowy, a dokładnie w 39. minucie pojedynku. Gospodarze utrzymywali korzystny dla siebie rezultat bardzo długo, jednak w 78. minucie arbiter podyktował rzut karny dla Atalanty, który na bramkę zamienił Marten De Roon.

SPAL 2013 odnotowuje ostatnio bardzo dobry okres. Zespół nie przegrał od marca, dzięki czemu opuścił strefę spadkową i wypracował sobie nad nią trzy punkty przewagi. Do końca sezonu jest jeszcze jednak sporo czasu, dlatego Cionek z kolegami z drużyny musi zrobić wszystko, by nadal utrzymywać dobrą formę i tym samym obronić się przed degradacją do zaplecza ekstraklasy.

Poniżej zobaczycie, w jaki sposób obrońca reprezentacji Polski zdobył w sobotę gola dla SPAL.

Gole Polaków za granicą
to najlepsze, co może nas spotykać na kilka tygodni przed startem mundialu w Rosji!