Udana próba generalna reprezentacji Polski! [BRAMKI ONLINE]

128

Reprezentacja Polski wygrała 4:0 (2:0) z Litwą w ostatnim meczu towarzyskim przed wylotem na mundial w Rosji. Rezultat mógł być wyższy, jednak piękny gol Grzegorza Krychowiaka nie został uznany przez arbitrów.

Reprezentacja Polski od samego początku wyglądała na tle rywali znacznie lepiej, jak przystało na uczestników mistrzostw świata 2018. Do przerwy prowadziliśmy 2:0, a w drugiej połowie swoje gole dołożyli jeszcze Kownacki, Błaszczykowski i Krychowiak. Niestety, piękny strzał piętką tego ostatniego nie został zaliczony.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Mecz z Litwą był dla podopiecznych Biało-Czerwonych próbą generalną przed mundialem. Dokładnie za tydzień naszych kadrowiczów czeka pierwszy mecz na tej imprezie. Otwarcie MŚ 2018 nastąpi natomiast 14 czerwca!

Poniżej przedstawiamy wszystkie bramki z dzisiejszego meczu. Warto także sprawdzić Najlepsze typy MŚ 2018!

Lewandowski na 1:0

Lewandowski na 2:0

Kownacki na 3:0

Błaszczykowski na 4:0