Wymarzony powrót Piszczka. Polak z golem w sparingu! [VIDEO]

Łukasz Piszczek, zgodnie z zapowiedziami, wrócił do gry w Borussii Dortmund. Polak w pierwszym meczu po kontuzji zdobył bramkę drużynie Zulte-Waregem, a jego klub wygrał 3:2.

Jak niedawno informowaliśmy, Piszczek od pewnego czasu trenuje z drużyną z pełnym obciążeniem i wiele wskazuje na to, że zagra w barwach BVB w pierwszym spotkaniu Bundesligi po przerwie świątecznej.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Szkoleniowiec dał Polakowi szansę pokazania się już w meczu towarzyskim przeciwko Zulte-Waregem. Zawodnicy z Dortmundu rozpoczęli ten mecz od straty gola, ale bramka Piszczka zapoczątkowała serię skutecznych ataków kolegów z drużyny, dzięki którym to właśnie żółto-czarni ostatecznie schodzili do szatni jako zwycięzcy.

Polski obrońca zdobył bramkę w 29. minucie sparingu. Golkipera rywali pokonał główką po rzucie rożnym.

Obejrzyj wszystkie gole z meczu Borussia – Zulte-Waregem na SkrotyMeczow.pl!